Výroba

Vývoj a konstrukceVývoj a konstrukce

V této oblasti zabezpečujeme optimalizaci konstrukce a výrobního procesu výrobků již od fáze návrhu. Součástí je 3-D konstrukce, výroba vzorků, měření a zkoušení, odladění sériové výroby, systém trvalého zlepšování.

Stříhání kovů Stříhání kovů

Stříhání kovů, či jinými slovy tváření kovů za studena, je u nás specializováno na stříhání z pasů. Za použití mnohdy velice složitých postupových nástrojů vyrábíme nejen díly pro další zpracování u nás ve firmě, ale i finální díly pro naše zákazníky. Vyrábíme i dílce s použitím nástrojů dodaných zákazníkem.

Galvanické pokovováníGalvanické pokovování

Provádíme elektrolytické pokovování dílců a polotovarů z mědi nebo jejich slitin. Pokovení dalších materiálů provádíme po předchozí dohodě a zkoušce. Pokovujeme na moderních linkách se špičkovými elektrolyty, a to pasy, výrobky v závěsu i v koších.

Lisování plastůLisování plastů

Na moderních lisech různých velikostí a možností se špičkovými periferijními zařízeními a řízením procesu lisujeme přesné výrobky z termoplastických hmot, zastříkáváme zálisky a kabely. Různé plastové dílce vyrábíme i s použitím forem dodaných zákazníkem.

MontážeMontáže

Montujeme finální výrobky z několika dílů, a to na plně automatických linkách, poloautomatických zařízeních i ručně za pomoci různých přípravků. Součástí automatických linek je i kontrola pomocí snímacích kamer, další výrobky se kontrolují pomocí kontrolních automatů a zařízení.

Nabízíme volná místa
Operační program EU